Turnaje

V letošním roce čeká na děti pestrá nabídka turnajů. Mimo Pražské Beachligy pro ně připravujeme ve spolupráci s Beachklubem Pankrác sérii turnajů pod názvem Souboj Areálů! Tato série bude obsahovat celkem 3 turnaje, ve kterých se bude bojovat mimo jiné o putovní pohár pro vítězný klub. V neposlední řadě budeme organizovat i klubové turnaje v našem areálu na Vítkově.


Pražská Beachliga 

Pražská  Beachliga pro děti a mládež je oficiální soutěž pražského volejbalového svazu v Praze. Probíhá každý měsíc od října do dubna v 7 pražských areálech. Děti a mládež soupeří v kategoriích U8 až U20. 

V letošním roce chceme, aby si naši svěřenci vyzkoušeli atmosféru těchto velkých turnajů a nasbírali cenné zkušenosti. Od příštího roku již budeme každé dvojici stanovovat sezónní cíle, které se budeme společnými silami pokoušet naplnit.

Více informací a termíny turnajů naleznete ZDE.


Přihlašování na turnaje probíhá přes Jakuba Jarošíka.2. turnaj

Termín: 14. 1. 2023

Místo: areál Sport Vítkov

Harmonogram:
U12 - 8:45 prezence, 9:00 start prvních zápasů
U14 - 11:15 prezence, 11:30 start prvních zápasů
U16 a starší - 14:30 prezence, 14:45 start prvních zápasů

Startovné: 200 Kč/os.

Přihlašování: na emailu sportvitkov@seznam.cz

Souboj Areálů

Ve spolupráci s Beachklubem Pankrác jsme si pro naše svěřence připravili sérii 3 turnajů, ve které budou bojovat o putovní pohár pro vítězný areál! Každý turnaj bude pořádán pro kategorie U12, U14 a U16 + U18. Na turnaje se velmi těšíme a doufáme, že se za náš klub zúčastní co největší počet dětí.

1. turnaj

Minulou neděli 20. 11. se v areálu Beachklubu Pankrác uskutečnilo první kolo série turnajů Souboj areálů. Náš klub zde reprezentovalo celkem 35 dětí, které bojovaly proti svým vrstevníkům v kategoriích U12, U14 a U16 + starší. Nejlépe se dařilo Vaškovi Zbyňkovi s Rosťou Levytskyim, kteří opanovali 1. ligu U14! Tom Douda s Elou Rychtaříkovou prohráli až v samotném finále 1. ligy nejstarší kategorie a mohli oslavit stříbro. Na další medailové pozice jsme dosáhli i ve 2. ligách, a to konkrétně Dan Machar a Vašek Karhan ( U12), Lada Růžičková a Barča Lévová (U14) a bráchové Michal a Radim Kořínkovi ( U18).

Všem zúčastněným děkujeme za bojovnost a reprezentaci našeho klubu a doufáme, že v lednu se nás sejde ještě více na druhém kole Souboje areálů u nás na Vítkově! 

Fotogalerie