Tréninky pro dospělé

Otevřené tréninky pro dospělé

Večerní tréninky pro začátečníky, mírně pokročilé a pokročilé hráče probíhají v pondělí, středu a čtvrtek ve skupinkách po max. 8 trénujících pod vedením našich klubových trenérů.

Na tréninku tě po úvodní rozcvičce čeká zlepšování herních činnostní jednotlivce s následným zapojením do herních situací dle úrovně tréninkové skupiny. Každý měsíc jsou tréninky zaměřeny na určité téma, abychom vám dopřáli dostatek času na zlepšení dané činnosti.

Přihlašování probíhá přes rezervační systém, platba na recepci v HOTOVOSTI! Lze využít i permanentku, kterou zakoupíte na recepci.

Cena: léto 250,-/osoba s permanentkou 300,-/osoba jednorázový vstup


Rozdělení do tréninkových skupin

Tréninkové skupiny jsou nově rozděleny do 2 výkonnostních úrovní. Pokud si nejsi jistý, do jaké úrovně se zařadit, zkus první trénink s nižší výkonností a trenér ti případně na další tréninky doporučí přeřazení do vyšší.

Tréninkové skupiny:

  1. Začátečníci a mírně pokročilí (úroveň A-B) -(podání spodem, základy odbití obouruč vrchem a spodem, útočný úder ze země)
  2. Pokročilí (úroveň C-D) - (kontrolované podání vrchem, kontrolované odbití obouruč vrchem a spodem, kontrolovaný útočný úder s výskokem, hráč je schopen zvládat herní cvičení)


Intenzivní ranní tréninky pro dospělé

Jak lépe začít den než intenzivním tréninkem na písku? Během hodinového tréninku se zaručeně probudíš a nastartuješ se k dalším činnostem. Tréninky probíhají na Vítkově od 7 nebo 8 hod. ráno.

Přihlašování probíhá přes rezervační systém, platba na recepci v HOTOVOSTI!

Cena: léto 200,-/osoba s kempicí, 250,-/osoba jednorázový vstup


Páteční hra na Vítkově

Přijďte si každý pátek zahrát do našeho areálu na Vítkov! Řízená hra, která zahrnuje společné rozcvičení, rozpinkání a poté hru formou krátkých setů, side-outů či miniturnaje King&Queen.

Vítezové se mohou těšit na poukaz v hodnotě 150 Kč na konzumaci na baru!

Přihlašování probíhá přes rezervační systém, platba na recepci v HOTOVOSTI!

Cena: zima 300,-/osoba s permanentkou 350,-/osoba jednorázový vstup