O areálu

Beachvolejbalový areál Sport Vítkov umístěný uprostřed parku pražského Vítkova s nádherným výhledem na centrum Prahy, postupně od roku 2014 vystavěl TOMÁŠ LYLO. Byl také zakladatelem Clubu Sport Vítkov, který se zabývá organizováním sportovní činnosti pro děti a mládež.

Tomáš Lylo, zakladatel areálu
Tomáš Lylo, zakladatel areálu


Areál nabízí celkem 5 beachvolejbalových kurtů, jeden antukový a nově zrekonstruované zázemí s barem, šatnami a záchody. Areál funguje celoročně což znamená, že od září do dubna je na všech pěti kurtech postavena nová moderní přetlaková hala s odvětráváním, která je celou zimu ekologicky vytápěna. Výhodou tohoto areálu je i krytá zpevněná, relaxační plocha před kurty, kterou je možné využít nejen k posezení, ale i k rozcvičení nebo k provádění kompenzačního cvičení po hře. Vzhledem k tomu, že jsou kurty celoročně osvětlené je možné na nich hrát až do 22,00 hodin.

Areál před výstavbou a rekonstrukcí


Sport Vítkov, s.r.o. byl založen za účelem podnikání v oblasti provozování sportovišť, organizování sportovní činnosti veřejnosti poskytováni služeb souvisejících s výše uvedenými činnostmi. Nabízíme pravidelné sportovní aktivity pro širokou veřejnost, pod vedením zkušených trenérů.

Jednatelka společnosti: Irena Lylová
Kontakt: irenalylova@seznam.cz 

Club Sport Vítkov, z.s. byl založen za účelem výchovy dětí a mládeže ke sportovní činnosti v oblasti beachvolejbalu a všestrannosti, pod vedením trenérů s náležitým osvědčením u Českého volejbalového svazu, nebo u Českého svazu moderní gymnastiky.


Areál po výstavbě a rekonstrukci

Na rekonstrukci a provoz tohoto sportoviště přispívá hl. m. Praha.