Tréninky dětí a mládeže sezóna 2023/24

V našem klubu razíme heslo: "Beachvolejbal pro každého!" Nezáleží nám na tom, jestli měříš 2 metry nebo zvládneš v deseti letech všechny úderové techniky. Přijď k nám na ukázkový trénink a když se ti u nás bude líbit, naučíme tě základy tohoto atraktivního sportu. Tréninky v našem klubu jsou zaměřené nejen na beachvolejbal, ale i na všeobecný pohybový rozvoj a základy gymnastické průpravy.  Probíhají od pondělí do čtvrtka v krásném areálu na Vítkově pod vedením zkušených trenérů. 


Náborové tréninky 

V září nám začíná měsíc náborů! Chceš si vyzkoušet jeden z nejoblíbenějších sportů poslední doby? Přijď k nám do areálu na náborové tréninky, které budou probíhat celé září od pondělí do čtvrtka v časech 15-17 hod. 


Dotazy směřujte na sportvitkov@seznam.cz.

Klubová koncepce

Každý měsíc máme pro všechny tréninkové skupiny a věkové kategorie připraveny tréninky na konkrétní herní činnost. Tudíž nezáleží jaký den v týdnu chodí vaše dítě trénovat. O danou herní činnost určitě nepřijde. 

Naši trenéři trénují dle jednotného základního konceptu a každý do něj vnáší kus svých zkušeností a nových trendů. 

Členské příspěvky sezóna 2023/24

Výše členských příspěvků se odvíjí od počtu absolvovaných tréninků v týdnu. Platba probíhá vždy pololetně a musí být uhrazena nejpozději do konce září. Platba za druhé pololetí probíhá v únoru.

1 trénink týdně - 2800 Kč/pololetí
2 tréninky týdně - 4500 Kč/pololetí
3 tréninky týdně - 6200 Kč/pololetí

Pokyny pro platbu:

č.ú.: 4098063349/0800
VS: rodné číslo dítěte
Zpráva pro příjemce: Jméno a příjmení dítěte

Přihlášky do oddílu

Přihlášky do našeho oddílu zasílejte na email clubsportvitkov@seznam.cz nebo je odevzdávejte vytištěné na recepci. 

Dotazy směřujte na Jakuba Jarošíka.

Výkonnostní tréninkové skupiny

Nově u nás v oddílu vznikají také výkonnostní tréninkové skupiny pro kategorie U14-U18. Skupiny absolvují větší objem tréninkových jednotek týdně plus se pravidelně účastní turnajů Pražské Beachligy. Členové docházejí na jednodenní kempy mládeže a v nové sezóně pro ně budou připravena i víkendová soustředění. Díky dvouhodinovým tréninkům se zaměřujeme nejen na herní činnosti jednotlivce a herní cvičení, ale i fyzickou přípravu a koordinaci. 

Do výkonnostních skupin jsou hráči a hráčky vybíráni v průběhu září. Pokud některý z členů nebude vykazovat v průběhu roku dostatečnou výkonnost (případně tréninkovou morálku), může být ze skupiny přeřazen a jeho místo nabídnuto dalším zájemcům.